Blog
18.01.2019

Duet Soft Music Dj i Wokalistka - skąd ten pomysł?

Wiecie już jak to się stało, że zacząłem swoją przygodę z graniem i imprezami, ale powstanie duetu Soft Music to przełom w mojej imprezowej działalności, który także wyznaczył kierunek, w którym podążamy.

Pewnego dnia zadzwoniła do mnie znajoma mojej mamy w sprawie oprawy muzycznej imprezy okolicznościowej. Był to zjazd absolwentów po 30 latach od zakończenia szkoły, więc repertuar muzyczny zgoła odmienny od tego, który serwowałem w klubach. O pomoc w dobraniu muzyki poprosiłem swoją mamę… Dlaczego akurat mamę?

Ponieważ przez ponad 20 lat zajmowała się oprawą muzyczną wesel i innych imprez jako wokalistka oraz wodzirej. Tak, dobrze się domyślacie! Duet Soft Music to syn wraz z mamą! Bogusia nie tylko pomogła mi z repertuarem, ale także pojechała ze mną na tą imprezę i oboje stwierdziliśmy, że to jest to! Od tamtego momentu mam przy swoim boku wodzireja i wokalistkę, której doświadczenie może pobić tylko garstka ludzi w polskiej branży weselnej. Początkowo Bogusia tylko prowadziła nasze imprezy jako wodzirej, dopiero po jakimś czasie wpadliśmy na pomysł połączenia utworów serwowanych przez DJ’a wraz z śpiewanymi przez wokalistkę. I wiecie co? Był to strzał w dziesiątkę!

Wszyscy dobrze wiemy, że na weselach przekrój gości jest bardzo szeroki i ich gusta oraz oczekiwania są bardzo różne. Starsza część weselnej publiki przyzwyczajona jest do zespołów weselnych, zaś młodsi wolą pobawić się zazwyczaj do nowszej muzyki w oryginalnych wersjach. Soft Music dzięki kombinacji utworów śpiewanych i odtwarzanych jest w stanie zapewnić swego rodzaju hybrydę zespołu weselnego i dj’a. Odwieczny dylemat pod tytułem "DJ, czy zespół?" został rozwiązany!

Ciężko jest mi policzyć ile wesel już wspólnie zagraliśmy, ale mogę śmiało napisać, że mocno się już ze sobą zgraliśmy. Opinie naszych fantastycznych Par Młodych oraz gości weselnych tylko potwierdzają, że kierunek który obraliśmy jest właściwy. Ciągle się rozwijamy, ponieważ oprócz rozbudowywania zaplecza technicznego, repertuaru muzycznego i dokładaniu kolejnych zabaw, uczęszczamy także na szkolenia djsko-wodzirejskie.

Dla nas udane wesele to takie, po którym goście weselni stwierdzają, że na lepszym nie byli i zawsze się staramy, by tak właśnie było!

DJ wodzirej Opole

Wybierz swój pakiet już dziś!

Zazwyczaj mamy od kilku, do kilkunastu zapytań na jeden termin, więc nie zwlekajcie ze skontaktowaniem się z nami! Jeśli chcielibyście zmienić opcje pakietowe to jak najbardziej jesteśmy w stanie je spersonalizować.

Napiszcie do nas, a my sporządzimy odpowiednią dla Was ofertę!