oferta Soft Music

Witamy!

Przede wszystkim nasze najszczersze gratulacje, bo właśnie zdecydowaliście, że spędzicie ze sobą resztę życia! Jest nam niezmiernie miło, że spośród setek stron trafiliście właśnie do nas i warto poświęcić te kilka chwil na dokładne zapoznanie się z tym co mamy do zaoferowania. Poznajmy się!

Bogusia i Marcin – zwariowany i niepowtarzalny duet DJ’a i wokalistki, który tryska pozytywną energią i świeżymi pomysłami po to, by Wasz szczególny dzień na zawsze zapadł w pamięci wszystkich uczestników zabawy. Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży sprawia, że wiemy jak pomóc Wam w realizacji tego najważniejszego dnia!

DJ wodzirej na wesele
 

Kilka ważnych informacji

Jesteśmy legalnie działającą firmą, a nasz NIP to 7471846361. Co na tym zyskujesz? Nie podpisujesz umowy z panem X, który gra jedną imprezę w miesiącu, tylko z rzetelną, transparentną i sprawdzoną firmą. Zawodowo zajmujemy się już tylko oprawą muzyczną, co pozwala nam na całkowite skupienie się na naszych zleceniach.

Używamy sprzętu z najwyższej półki, więc możesz być spokojny o jakość dźwięku oraz show świetlne. Przywozimy ze sobą profesjonalne stanowisko djskie, które pozwala na zachowanie walorów estetycznych, bo nie znosimy wszędzie walających się kabli – fotografowie i kamerzyści też tego nienawidzą.

Coś, co jest nieocenione to doświadczenie! Dla Bogusi rok 2020 to 25 sezon weselny, a Marcin zagrał pierwsze imprezy już w podstawówce w latach 90-tych, a w tej chwili jest także DJ’em-rezydentem w jednym z najbardziej popularnych klubów na Opolszczyźnie – Aquarium Music Club w Opolu i w Nysie. Ciągle się rozwijamy i każdego roku uczęszczamy na szkolenia djsko-wodzirejskie. Posiadamy certyfikaty zaufanej firmy największych portali ślubnych w Polsce!

DJ wodzirej Opole

Muzyka

Dzięki naszemu połączeniu na Waszej imprezie pojawią się utwory zarówno odtwarzane przez DJ’a jak i śpiewane przez wokalistkę, więc możecie być pewni, że każdy uczestnik wesela niezależnie od wieku i upodobań muzycznych znajdzie coś dla siebie. Stawiamy na największe przeboje od lat 60 do czasów współczesnych i jesteśmy w posiadaniu tysięcy utworów!

Oczywiście w przypadku, gdy Para Młoda życzy sobie, by podczas wesela grane utwory były tylko i wyłącznie w oryginalnych wersjach – dostosujemy się i wokalistka pełni wtedy rolę wodzireja. Jesteśmy także otwarci na propozycje muzyczne Pary Młodej.

DJ wodzirej na wesele DJ wodzirej Opole DJ wodzirej na wesele

Zabawy

Wesele oprócz świetnej muzyki i oprawy wodzirejskiej to także zabawy. Macarena w kolorowych kwiatach i spódniczkach, taniec country z kapeluszami kowbojskimi, zabawy dla dzieci, szalony blok rockowy z perukami i dmuchanymi gitarami, wspólne układanie klocków Jenga, Familiada, czy kalambury muzyczne? Wesoło, kolorowo i ze smakiem!

Gości wolimy ubierać, bo czasy rozbieranych i żenujących zabaw z podtekstem dawno się skończyły i unikamy ich jak ognia. Posiadamy masę gadżetów, które skutecznie rozkręcają każdą imprezę! Ilość i rodzaj zabaw zawsze ustalamy indywidualnie!

DJ wodzirej Opole DJ wodzirej na wesele

Fotobudka

Fotobudka dostarcza niesamowitych wrażeń oraz fantastyczne pamiątki w postaci nielimitowanych zdjęć o najlepszej jakości.

Goście otrzymują do dyspozycji masę kolorowych gadżetów, a same zdjęcia gotowe są po 15 sekundach! Jest to zabawa dla wszystkich, bez względu na przedział wiekowy! Fotobudka nie zajmuje wiele miejsca, można ją rozłożyć w rogu sali, lub korytarzu.

DJ wodzirej na wesele DJ wodzirej Opole DJ wodzirej Opole

Ciężki dym, taniec w chmurach

Jeśli chcecie podkreślić swój pierwszy taniec dodatkowymi efektami, to chyba nie ma nic piękniejszego jak ciężki dym, czyli tak zwany taniec w chmurach.

Dysponujemy jedną z lepszych wytwornic na rynku, co gwarantuje piękny efekt, który zostanie uwieczniony na zdjęciach i filmach.

DJ wodzirej na wesele DJ wodzirej na wesele

Napis Love LED

Jesteśmy także w posiadaniu podświetlanego napisu Love, który jest idealnym wypełnieniem każdej sali weselnej! Napis może świecić w wybranym kolorze, może także automatycznie zmieniać kolory.

Dodatkowym atutem naszego napisu jest niepowtarzalna i pięknie prezentująca się ażurowa nakładka.

DJ wodzirej Opole DJ wodzirej na wesele DJ wodzirej Opole DJ wodzirej Opole

 

Pakiety

 

Standard

Oprawa muzyczna

Ciężki Dym, lub Napis Love

Dojazd 100 km gratis

5000 zł

Gold

Oprawa muzyczna

Ciężki Dym, lub Napis Love

Fotobudka na 4 godziny

Dojazd 150 km gratis

5700 zł

DJ wodzirej na wesele
NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY

VIP

Oprawa muzyczna

Ciężki Dym

Napis Love

Fotobudka na 5 godzin

Dojazd 200 km gratis

6000 zł

Czas pracy - W każdym z pakietów oprawa muzyczna obejmuje 12 godzin prowadzenia imprezy, które liczone są od momentu pojawienia się Młodej Pary na sali, a w razie przedłużenia każda dodatkowa godzina kosztuje 300 zł.

Poprawiny - Cena za oprawę muzyczną poprawin wynosi dodatkowo 1500 zł za 6 godzin imprezy. UWAGA! Decydując się na pakiet VIP oraz dodatkowo poprawiny otrzymujesz rabat 200 zł. 

Imprezy w tygodniu - Na wesela, które odbywają się w tygodniu, tj. od poniedziałku do piątku włącznie, udzielamy rabat w wysokości 10% na wszystkie usługi.

Rezerwacja terminu - Ze względu na dużą ilość zapytań nie rezerwujemy terminów. Termin zostaje zarezerwowany w momencie podpisania umowy oraz wpłaty zadatku w wysokości 700 . Umowę można podpisać zdalnie (szczególnie wygodne, jeśli mieszkacie daleko, lub za granicą), a zadatek można przelać na wskazane w niej konto bankowe.

Osobiście wolę spotkać się na żywo i poznać, a wszelkie formalności załatwić przy dobrej kawie, ale zdaję sobie sprawę z faktu, że nie zawsze jest to możliwe, więc możemy użyć innych form kontaktu jak na przykład Skype.

W cenie każdego pakietu zapewnione są:

  • zagwarantowanie odpowiedniego nagłośnienia bardzo dobrej jakości
  • ciężki dym, lub napis love
  • Dj oraz wokalistka, oboje jesteśmy wodzirejami
  • oświetlenie sceniczne w postaci ruchomych głowic i innych efektów
  • pełna oprawa wodzirejska, profesjonalne przeprowadzenie zabaw i oczepin z użyciem rozmaitych gadżetów
  • prowadzenie wesela również w języku angielskim

 

DJ wodzirej Opole

Wybierz swój pakiet już dziś!

Zazwyczaj mamy od kilku, do kilkunastu zapytań na jeden termin, więc nie zwlekajcie ze skontaktowaniem się z nami! Jeśli chcielibyście zmienić opcje pakietowe to jak najbardziej jesteśmy w stanie je spersonalizować.

Napiszcie do nas, a my sporządzimy odpowiednią dla Was ofertę!